طراحی و اجرای اتاق تمیز ( کلین روم )

گروه مهندسین فرم فضا با همکاری متخصصین خود در زمینه طراحی، ساخت و اجرا فضاهای تمیز درصنایع دارویی و بیوتکنولوژی در بخش های انسانی، دامی،صنایع غذایی و صنایع پتروشیمی فعال می باشد . این گروه با اتکا به دانش وتجربه مفید کاری متخصصین خود با افتخار اعلام میدارد که در سه بخش طراحی ، ساخت و اجرا آماده ارائه خدمات می باشد .

توضیحات خدمت

اتاق تمیز شامل اجرای عوامل ذیل میباشد : 

1- بخش طراحی :

شامل تهیه URS پروژه ها (User Requirement Specification) و تهیه شرح عملیات اجرایی و شرح وظایف پیمانکار(Quotation Definition) و تهیه Room Books و طراحی تأسیسات معماری ، مکانیک و برق و کنترل و مانیتورینگ پروژه ها و ارائه نقشه های فاز یک و دو و طراحی دستگاههای Hygienic و تجهیزات جانبی مورد نیاز اتاقهای تمیز دارویی و الکترونیک و ارائه مستندات لازم جهت Validation میباشد .

2- بخش ساخت :

شامل ساخت هواسازهای Hygienic و پکیج وکندانسینگ یونیت مطابق استانداردهای رایج GMP و ARI410 و دربهای کلین روم، پنجره های مناسب فضاهای تمیز، فیلترباکس ها ، دیفیوزر باکس ها و تعدادی دیگر از اقلام تخصصی و ضروری پروژه ها در کارگاه اختصاصی خود می باشد.

3- بخش اجرا :

شامل اجرا ، نظارت ، راه اندازی و تست پروژه های اتاقهای تمیز جهت صنایع دارویی و غذایی و ... با بکارگیری تیم های با تجربه و متخصص اجرایی با سا بقه های طولانی مطابق با اصول مهندسی و استانداردهای GMP و دیگر استانداردهای رایج می باشد . نتایج تست های انجام شده به همراه مستندات مراحل قبلی از طراحی تا استقرار تجهیزات، بعنوان اسناد ضروری مرحله صحه گذاری (Validation) ارائه می گردد.

علاوه بر طراحی کامل پروژه و محاسبات دقیق مهندسی مورد نیاز، این گروه اقدام به ساخت برخی قطعات و اجزاء ضروری در پروژه، تأمین قطعات و اقلام مورد نیاز پروژه از منابع معتبر و با کیفیت داخلی و خارجی و نهایتا احداث کلید در دست پروژه ، طبق آخرین مقررات ملی و بین المللی، می نماید.

گروه مهندسین فرم فضا
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : خانه های پیش ساخته، کانکس، اتاق تمیز
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 0021-88279983
محصولات و خدمات
بروز رسانی 3 روز پیش